Sıkça Sorulan Sorular

MNG kargo ile gönderim yapıyoruz.

Değişimlerde kargo ücreti tarafınızdan karşılanıp gönderim yapılır. Karşı ödemeli gönderilen kargolar kapıda teslim alınmaz.

Her Salı Günü 16:00- 18:00 saatleri arası çalışma alanımıza kabul edebiliyoruz.

Yapacağınız giyime göre bir boy birde kol boyu almanız gerekiyor. Örneğin tunik yapmak istiyorsunuz, kumaşın eni kendi beden eninize uygunsa sadece boy almanız yeterli. Omuzdan istediğiniz boya kadar 1 ölçü. Yine omuzdan kol ucuna kadar 2. Ölçü almanız gerekiyor. 90 cm beden boyu 50 cm kol boyu toplam 140 cm bir tunik için yeterli demektir. Bunu üst giyimde istediğiniz giyim için eni yeten kumaşlarda kullanabilirsiniz.

Alt giyim için de bel yüksekliğini olmasını istediğiniz yerden paça boyuna kadar ölçü alabilirsiniz. Mesela 100 cm boy olmasını istediğiniz alt giyim için lastik payını ve paça kıvırma payını ekleme yapıp alabilirsiniz.

Tişört, şort, pijama, iç çamaşırı, peneye elbise olarak tabir edilen elbiseler yapılabilir.

İnterlok penye ön ve arka yüzeyi aynı dokuda kumaşlar olduğu için bebek giyiminde, cildi hassas olanlarda alt ve üst giyim için kullanılır.

Örme dokusu sebebiyle iki iplik ve üç iplik penyeler pamuklu kumaşlarıdır. İkisi arasında hacim farkı vardır. İki iplik üç ipliğe göre biraz daha incedir. Ceket, sweatshirt, alt üst eşofman, yelek, şort, kapri için uygundur. Pamuklu kumaşlar olduğu için yaz ve kış için kullanıma uygundur.

Pamuk viskon dokuma bir kumaştır. Pamuklu bir kumaş olduğu için terletmez bir kumaştır. Yazlık bol paça pantolon, tulum, gömlek, elbise, uçuş uçuş etekler yapabilirsiniz.